انرژی درمانی – پرسمان

در هنگام استفاده از پرانای رنگی از دادن پرانای رنگی تیره اجتناب کنید زیرا ممکن است اثر عکس داشته باشد. در آلمان ۲۶ درصد برای نحوست گربه سیاه و ۲۳ درصد برای نحسی عدد ۱۳ معنای خاصی در نظر می گیرند و ۲۱ درصد معتقدند پیدا کردن نعل اسب ؛ خوش شانسی به دنبال دارد. کمک می کند تا: بیان خود ، ارتباط ، آسیب های جسمی ، مهارت های رهبری ، استرس و اضطراب ، افسردگی ، حملات وحشت.این سنگ زیبا به شما امکان می دهد انرژی خلاقانه را در چاکرای گلو افزایش دهید. مهم تر از همه این که هیچ سند و نشانه ای از ارتباط این اشیای پرنده با موجودات هوشمند فرازمینی در دست نیست. تجربیات متعدد درمانگران ریکی و افرادی که دریافت کننده انرژی ریکی بوده اند در سراسر جهان، گویای این واقعیت است که ریکی ظرف مدت چند دقیقه موجب آرامش عمیق و سریع، رهائی الگوهای فکری نا متعادل، احساس شادابی و سرزندگی، رفع خستگی، تمایل به ابراز احساسات سرکوب شده درونی نظیر بغض و گریه (و متعاقب آن احساس سبکی)، احساس رهائی، وانهادگی و کاهش درد می گردد و همراه بودن آن چه به صورت تمرینات روزانه خود درمانی و چه بصورت دریافت ریکی از کانال (درمانگر) ریکی، موجب آرامش پایدار، بهبود روابط بین فرد و اطرافیان، افزایش ایمان به خداوند و تسلیم به مشیت الهی و قوانین طبیعت، تحریک نیروی عشق انسانی و منبع عظیم شفا در درون انسان می شود.

مشکل اینجاست که این فرآیند رقیق کردن در ساخت داروهای هومیوپاتی آنقدر تکرار می شود که دیگر عملا هیچ مولکولی از ماده اولیه در داروی نهایی باقی نمی ماند و آنچه بیمار وارد بدن خود می کند کاملا بی خاصیت است. حیطه فعالیت کوانتوم (مانند تمام بخش های دیگر فیزیک و مانند تمام علوم تجربی) منحصر به جهان فیزیکی ما و دنیای ماده و نیروهاست. از سوي ديگر، مسدود كردن يك چاكرا در تمام آن ناحيه ايجاد گرفتگي ميكند. در این متن هیچ اشاره ای به ماهیت این «انرژی درونی ارتعاشی» که بلافاصله به «نیروی تشعشعی» تغییر نام می دهد نشده و هیچ نامی از منابع زیادی که آن را توصیف کرده اند، نیامده است. در مکتب پرانا هيلینگ انرژی کیهانی توسط دستهای درمانگر دریافت شده و از طریق بدن وی به درمانجو منتقل می گردد اما در این صورت تعیین میزان انرژی لازم برای درمان بیماری از سيارات و يا ستارگان قابل تعیین نبوده و خطرات زيادي را به دنبال دارد. که اساساً در ظاهر هیچ شباهتی به یک فرقه یا یک جریان با رنگ و بوی مذهبی ندارند و تقریباً اکثریت طعمههای خود را زمانی جذب میکنند که افراد از ماهیت و پشت پرده این تشکیلات بیاطلاعند.

مثلا در فرهنگ ایران ؛ پیدا کردن شبدر چهار برگ (شبدر چهار پر) هیچ معنای خاصی ندارد اما مثلا یک نظرسنجی که توسط موسسه IfD Allesnbach انجام شده نشان می دهد ۴۳ درصد آلمانی ها برای شبدر چهار برگ معنای خاصی قائل هستند . این آزمون ها نمونه هایی را که حاکی از تاثیر مثبت انرژی درمانی بوده و ناشی از اثری مشابه دارونماها و تلقین می دانند. اسکیزوفرنی بیماری فیزیکی و شیمیایی دستگاه عصبی مرکزی است و بیماران مبتلا، به درمان با داروهای ضد روان پریشی، پاسخ مثبت می دهند. پروتئین ها،کربوهیدرات ها،مواد معدنی،چربی ها،و ویتامین ها.هر شخص برای میزان کردن یک رژیم غذایی مناسب باید در مورد برنامه های غذایی اطلاعات کافی داشته باشد.بیشتر مردم از این بیم دارند که چگونه پروتئین کافی را کسب کنند،اما ازعوامل دیگر غافل می شوند.کیفیت پروتئین از کمیت آن مهمتر است.فرآورده های شیری ،سبزیجات ،آجیل و دانه های روغنی منبع مناسبی برای پروتئین می باشند. بد نیست بدانید برخی به عقیق زرد، شرف شمس میگویند، البته صاحب نظران در مورد این سنگ اتفاق نظر ندارند. بطور خاص موضوع انرژی درمانی بیشترین جذابیت را دارد چون مردم به این نیاز دارند، اما کسی به این نیاز ندارد که با انرژی بتواند اشیاء را جابجا بکند.

با پیشرفت علم فیزیک این علم بیش از بیش مورد توجه و شناخت قرار گرفته است و از صنعت تا درمان از آن استفاده میشود. دلیل این موضوع چیست که انرژی درمانی تا به این اندازه با بحث عرفان در هم تنیده شده است؟ با بازسازی این چاکراها انرژیهای محبوس شده آزاد میشوند و سلامتی جسم و روح به پیکر شما باز میگردد. ۲- انرژی بیرون مدار: در این روش انرژی درمانگر از انرژیهای دیگر مانند انرژی کیهانی برای شفا استفاده میکند و خودش نقش کانال انتقالدهنده انرژی را دارد. انجام این تکنیک کمک میکند تا خون در ناحیه چاکرای سوم به جریان بیفتد و آن را فعال کند سپس باعث میشود تا قدرت شخصی و عزت نفس پیدا کنید. در هر سطح میزان قدرت انتقال انرژی افزایش پیدا میکند. اولاً باید بدانیم مسیری که مدعیان انرژی درمانی دارند منطبق بر شریعت باشد و اگر افرادی مواردی را مطرح میکنند که مخالف شریعت است، قطعاً بدانید او ضربه میزند و از مسیر شرع و اسلام پیش نمیرود. این انرژی کل میتواند به خداوند تفسیر شود، میتواند به حلقه کیهانی تفسیر شود که برخی از جریان های نوظهور بر روی آن مانور میدهند و در این عرصه هیچ خدایی نیز قابل تصور نباشد؛ حتی یک ماتریالیست و مادی گرا که اساس وجود خلقت را نیز یک انفجار تصادفی در نظر میگیرد نیز میتواند به چنین قانونی معتقد باشد.

دیدگاهتان را بنویسید