انرژی درمانی فقط یک ادعاست! – پرسمان

متخصصان سوجوک، بر این باور هستند که دست، پا، گوش و کانال های انرژی بدن انسان هستند که با تمام نقاط علی الخصوص نقاط حیاتی بدن انسان به وسیله همین کانال های انرژی در رابطه می باشند. برخی از دانشمندان شک دارند که این درمان اصلا تاثیر خاصی داشته باشد، که در این باره بعدا صحبت میکنیم. طب سوزنی ممکن است بهترین راه برای درمان شما نباشد. افراد مدعی درمانگری کاریزماتیک هستند و تفاوتی با دیگران دارند، کاری انجام میدهند که دیگران انجام نمیدهند، بطور مثال آقای آزمندیان همیشه گل سرخ دستش میگیرد، لباس شیک میپوشد و ماشین گران قیمت سوار میشود، وی تفکرش این است که انسان ارزشمند باید از همه دارائیهایش بهترین استفاده را بکند. دیگران احساس خستگی وحشتناک ما را درک نمیکنند، مگر اینکه خودشان آن را تجربه کنند و تا وقتی که این احساس را تجربه نکنند، شما از دید آنها فقط یک فرد تنبل به نظر میرسید که فکر و ذکرش خوابیدن است. خستگی در وسط روز کاری، مشکل زیانباری است که هم عملکرد شما را تضعیف میکند و هم باعث میشود دیگران شما را تنبل فرض کنند. هر چه چاکرای قلب فعالترباشد؛ درمانگر بهتری میشوید و بهتر میتوانید دیگران را دوست داشته باشید.در نتیجه وضو گرفتن باعث قویتر شدن درمانگری هم میشود.

مشکلات ما با خستگی، روابطمان با دیگران را نیز تحت تأثیر قرار میدهد. بدن، پتاسیم را نیز مانند منیزیم تولید نمیکند و ما باید آن را از منابع خارجی دریافت کنیم. سازمان های علمی و بهداشت و درمان باید دستور منع استفاده از آن را به عنوان یک روش درمان صادر کند و اجازه ندهند که بیش از این پول دولت ها و مردم برای اثبات روش های ریکی به هدر رود. برای اینکه بتوانید امیدی به از بین بردن احساس خستگی داشته باشید، نخست باید به پزشک مراجعه کنید. در پرتو درمانی از پرتوهای انرژی برای از بین بردن سلول های سرطانی استفاده می شود. برطرف شدنِ مستیِ خواب بین ۲ تا ۴ ساعت زمان میبرد. ادامه این مطلب را بخوانید تا با انرژی درمانی و کاربردهای بینظیر آن آشنا بشوید. بسیاری از ما دچار این مشکل هستیم. صدفهای مخروطی شکل میتوانند در این بخش جنوب غربی خانه استفاده شوند تا روابط زوجهایی که از هم فاصله گرفتهاند و مشکل دارند را بهبود ببخشد. ساخت اتاق نمک و کلینیک نمک درمانی ویژه دور کردن استرس، حتی در گوشه کوچه منرلتان، بلا استفاده ترین قسمتهای منزل یا محل کار را تبدیل به مرکز انرژی کنید.

دکتر محمد علی اکبری که با ادعای انرژی درمانگر، در سطح کشور و بینالمللی و حضور در تلوزیونهای ماهواره ای ، فعالیت میکرد به دنبال شکایتها و پیگیریهای انجمن متفکران و محققان دستگیر و به قانون سپرده شد. به گزارش ایسکانیوز، دکتر محمد علی اکبری که با ادعای انرژی درمانگر، در سطح کشور و بینالمللی و حضور در تلوزیونهای ماهواره ای ، فعالیت میکرد به دنبال شکایتها و پیگیریهای انجمن متفکران و محققان دستگیر و به قانون سپرده شد. نکته: با اینکه شما در درازمدت، از جنب و جوش خود احساس سرزندگی میکنید، اما در صورتی که بیش از حد به فعالیت فیزیکی بپردازید، ممکن است دچار خستگی مفرط شوید. در پی شکایت تعداد زیادی از شاکیان خصوصی و عمومی از فعالیت علی اکبری ، سال گذشته رئیس قوه قضاییه و برخی دیگر از مسوولان ارشد دستگاه قضایی دستور پیگیری قضایی پرونده او را صادر کردند. یک مقام آگاه با اعلام خبر دستگیری و بازداشت علی اکبری گفت: پرونده محمد علی اکبری اکنون در شعبه نهم دادسرای ویژه کارکنان دولت است ، اما احتمالا فردا آزاد می شود. این کار به سبب آزاد شدن اندورفین باعث بهتر شدن خلق و خوی شما میشود. حتی قدم زدنِ ساده هم بهتر از این است که هیچ فعالیتی نکنید.

بهتر است به جای استراحت مطلق، به خودتان پاداش بدهید، یعنی هر از گاهی از جایتان بلند شوید و هوای تازهای بخورید تا تأثیر طراوتبخش آن را در خودتان احساس کنید. در حقیقت مریدین ها وظیفه دارد تا در تمام طول بدن افراد مانند رودخانه جاری شده و به صورت کامل قسمتهای مختلف بدن افراد را تغذیه نمایند. آنها معتقدند كه اطراف بدن انسان هاله تابان نوراني وجود دارد كه هر گونه تغيير در يكي در ديگري نيز تغييراتي ايجاد ميگردد. بنابراین، سوجوک درمانی از مشاهده شباهت نواحی دست و پا با بدن انسان به طور کلی منشأ میگیرد. تمرین یوگا بدن و ذهن شما را تیز نگه می دارد ، در حالی که هرم حالت فیزیکی و فلزی شما را نیز بالا می برد. احساس خستگی به طور نامحسوس در زندگی روزانهی ما رخنه کرده است و سلامتی فیزیکی و روانی ما را آنقدر تحت تأثیر قرار داده است که انجام کارهای روزمره را، اگر نگوییم غیرممکن، اما سخت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید